آموزش کامل صرافی بینگ ایکس – Bingx و اتصال به تریدینگ ویو

برای ثبت نام صرافی بینگ ایکس و دریافت جایزه ❤️ کلیک کنید


ثبت نام بینگ ایکس

همان طور که می دانید ما برای خرید و فروش ارز دیجیتال به صرافی معتبر نیاز داریم. و در فارکس هم باید به دنبال بروکری امن باشیم. زیرا تمام زحمات و هدف ما از استراتژی معاملات کسب سود و استفاده از آن است. حال این بین اگر در انتخاب ابزار کار که یک از این ابزار صرافی ها و بروکر ها هستند اشتباه کنیم ضرر سنگینی خواهیم کرد. در مقاله آموزش کامل صرافی بینگ ایکس – Bingx و اتصال به تریدینگ ویو در تریدرچی ما به بررسی این صرافی محبوب در تریدینگ ویو می پردازیم.

نکته مهم درباره صرافی ها

اولین نکته درباره صرافی ها و بروکر ها این است که حتی به امن ترین آن ها هم اعتماد نکنیم. و فقط برای معاملات خود از آنها بهره بگیریم. نگهداری ارز دیجیتال حتی در بایننس که پرچمدار صرافی هاست هم عاقلانه نیست. درست است که ارز های دیجیتال امن هستند ولی صرافی ها به راحتی هک می شودند و بدون اطلاع شما از حسابتان ارز برداشت می کنند. پس بحث اعتماد صد درصدی به صرافی ها حتی صرافی دیسنترالایز هم منتفی است. ما باید مراقب دارایی خود باشیم. خطاراتی که هر صرافی حتی بهترین آنها را تهدید می کند اول امنیت آنهاست سپس کلاهبرداری مالکان و صاحبان آن و در نهایت ورشکستگی ها.

در آخرین اتفاقی که رخ داد صرافی FTX  یکی از بهترین صرافی های دنیای ارز دیجیتال ورشکست شد. با این که سم بنکمن فرید مالک این صرافی از چهره های شاخص ارز دیجیتال و نوابق بود FTX دچار بحران شد و در نهایت ضرر سنگینی به کاربران و سهام داران خود زد.

تاریخچه صرافی صرافی بینگ ایکس – Bingx

صرافی بینگ ایکس – Bingx در سال 2018 در سنگاپور با نام bingbon شروع به فعالیت کرد. این صرافی بعد مدتی نام بینگ ایکس را برای ادامه فعالیت خود بگزید. بینگ ایکس با اینکه سن و سال کمی دارد ولی با ایده های خلاقانه ای که نسبت به رقبای خود ارائه داد توانست جایگاه خود را تثبیت کند.

کپی ترید یکی از این موارد است. شما در این صرافی هم می توانید به حساب معامله گران دیگر وصل شوید و با سود آنها شما هم سود کنید. و هم می توانید به عنوان معامله گر حرفه ای اجازه بدهید تا دیگران به حساب شما وصل و با پرداخت هزینه کپی ترید تعرف شده از سمت شما معاملات انجام شما را کپی کنند. نکته جذاب تر این است که صرافی در لیست صرافی های تریدینگ ویو در بخش پنل ترید یا Trading panel وجود دارد. و شما با اتصال راحت این صرافی به تریدینگ ویو می توانید معاملات خود را بدون خروج از تریدینگ ویو و با شمای گرافیکی انجام دهید.

افتخارات

بینگ ایکس در لیست صرافی های کوین مارکت کپ در رتبه قابل قبول 34 قرار دارد برای دیدن این رتبه بعد از ورود به سایت کویت مارکت کپ از منوی بالای سایت گزینه Exchanges را انتخاب کنید

از همه مهم تر اینکه در سال های 2021 و 2022 بر اساس نظر سنجی پلتفرم تریدینگ ویو انجام داد. جایگاه بهترین صرافی جهان از دید کاربران این پلتفرم مهم در بازار های مالی را به خود اختصاص داد. شما برای دیدن این رتبه می توانید با مراجع به سایت تریدینگ ویو در باکس جست و جو کلمه Bingx را سرچ کنید. خواهید دید که bingx با کلمه بروکر که طلایی رنگ است و از طرف تریدینگ ویو به آن اعطا شده نمایان می شود در صفحه باز شده شما کنار نام بینگ ایکس کلمه بوکر طلایی رنگ و دو کلمه best 2021 و best 2022  را خواهید دید که با کلیک بر رو آنها می توانید از جزئیات جوایز اطلاع کسب کنید.

ویژگی کپی ترید

در این ویژگی شما قادر خواهید بود که هم به حساب تریدر های دیگر متصل شودید. و عینا با ترید و معامله آنها در حساب شما هم معامله باز شود. به دلخواه تنظیمات آن را مدیریت کنید مثلا برنامه ریزی کنید که از حساب شما مبلغ 100 دلار به حساب تریدر دیگر متصل شود. و با هر بار ترید چه مقدار از دارای شما وارد معامله شود. از این کار سود کشب کنید.و هم اینکه شما اجازه دهید دیگران به حساب شما متصل و با پرداخت مبلغی از معاملات شما کپی کنند و با این کار شما از معاملات خود سود کسب می کنید و هم از پولی که بابت کپی ترید از حساب شما می شود درآمد خواهید داشت.

ویژگی تتر مجازی

در این صرافی این امکان وجود دارد که شما در ابتدای کار بدون ریسک از صرافی تتر مجازی تا عدد10 هزار تا دریافت کنید وبا آن خود را محک بزنید. در این حالت شما بدون شارژ حساب خود با تتر مجازی اعطای صرافی شروع به ترید می کنید. و استراتژی خود را در محیطی واقعی با تتری مجازی تست می کنید. و دیگر نیاز به ایجاد حساب دمو و …. ندارید.

ویژگی پشتیبانی از پول ایران و زبان فارسی

این صرافی با پشتیبانی از زبان فارسی امکان تغییر زبان سایت به فارسی را دارید و همچنین می توانید دارایی خود را به ریال مشاهده کنید. این خود باعث جذب بیشتر کاربران فارسی زبان به این صرافی شده است.

اتصال به تریدینگ ویو

از امکانات جذاب صرافی بینگ ایکس اتصال به تریدینگ ویو در بخش پنل ترید یا tarding panel  است. همیشه تریدر ها برای ترید در سایت تریدینگ ویو تحلیل خود را انجام می دهند سپس با ورود به سایت صرافی یا بروکر شروع به ترید در پنل صرافی می کنند. اما با اتصال صرافی بینگ ایکس به تریدینگ ویو دیگر لازم نیست به سایت صرافی مراجعه کنید شما می توانید در همان صفحه ترینگ ویو دارای خود در صرافی بینگ ایکس را مشاهده کنید. و برا اساس استراتژی و مدیریت سرمایه با مقدار دلخواه و لورج دلخواه معامله باز کنید.

تعداد توکن های معامله

هر چه تعداد توکن های موجود در صرافی کم باشد شما در ترید و بخصوص اسپات فرصت ها را از دست خواهید داد. چون امکان دارد در واچ لیست شما توکنی باشد که صرافی موجود ندارد و موقعیت معاملاتی خوبی روی آن توکن پیش آمده است. یا توکن به شما معرفی شود که در صرافی موجود نباشد. البته هیچ صرافی وجود ندارد که همه توکن ها را داشته باشد اما صرافی بینگ ایکس با تعداد توکن قابل قبول و زیاد خود نمره قبولی در این بخش می گیرد.

عدم نیاز به احراز هویت

هموطنان ما همیشه درگیر تحریم های مختلف بوده اند. و صرافی ها هم به علت مشکلات قانونی و تحریم ها حساب کاربران ایرانی را مسدود می کنند. خوشبختانه تا زمان نگارش این مقاله صرافی بینگ ایکس از حذف یا مسدود سازی حساب کاربران ایران سخن نگفته است. اما ما به شما توصیه می کنیم در شرایطی که هر لحظه تحریم ها بیشتر می شود به هیچ عنوان با هویت خود در هیچ صرافی ثبت نام نکنید. و از آی پی ثابت یا VPS برای اتصال به صرافی ها استفاده کنید. هر چند بینگ ایکس تا الان امن بوده است ولی شما از ویژگی عدم نیاز به احراز هویت فقط ثبت نام با ایمیل انجام دهید و احراز هویت نکنید. نکته صرافی محل نگهداری دارایی ها نیست بهترین مکان کیف پول و بهترین کیف پول کیف پول سخت افزاری است.

ثبت نام بینگ ایکس در دو قدم

در مقاله آموزش کامل صرافی بینگ ایکس – Bingx و اتصال به تریدینگ ویو در دو گام افتتاح حساب کنید. برای ورود به صرافی بینگ ایکس و ثبت نام می توانید از لینک زیر اقدام نمایید. با استفاده از لینک زیر یا استفاده از کد رفرال GETDN3 شامل تخفیف خوب در کارمز ها خواهید شد و 150 دلار نیز به شما جایزه عضویت تعلق می گیرد. البته شما با طی مراحل مختلف و افزایش حجم ترید خود می توانید از بینگ ایکس تا 5000 هزار دلار ریوارد و بونوس دریافت کنید

آموزش کامل صرافی بینگ ایکس - Bingx و اتصال به تریدینگ ویو

مرحله اول

با ورود به صرافی می توانید توسط آیکن کره زمین بالا سمت چپ زبان صرافی را به فارسی تغییر دهید. در مرحله اول ثبت در بخش ایمیل آدرس ایمیل خود را وارد می کنید. و در زیر آن  رمز دلخواه 8  تا 20 رقمی را وارد می کنید. نکته در رمز ورود خودبرای امنیت بیشتر در صورت تمایل از حروف انگلیسی بزرگ و کوچک و همچنین کارکتر های (!@#$%^&* ) استفاده کنید.

مرحله دوم

آموزش کامل صرافی بینگ ایکس - Bingx و اتصال به تریدینگ ویو

در این مرحله کافی است رمز ارسالی توسط صرافی بینگ ایکس به ایمیل وارد شده شما را وارد کنید. ابتدا وارد ایمیل خود شده و ایمیل ارسالی از طرف بینگ ایکس را کپی یا یاداشت کرده و در این صفحه وارد می کنید

تبریک می گویم حساب شما افتتاح شد.حال برای شما صفحه  انتقال دارایی نمایش داده می شود که می توانیدحساب  خود را به دو روش انتقال از صرافی و کیف پول یا شارژ به وسیله کارت اعتباری یا انتقال p2p شارژ کنید

آموزش کامل صرافی بینگ ایکس - Bingx و اتصال به تریدینگ ویو

فعال شدن 200/000 هزار VST  یا تتر مجازی

در ابتدای ورود برای شما دویست هزار دلار تتر مجازی فعال می شود. با این تتر مجازی فقط شما امکان ترید دارید. حال به راحتی استراتژی خود را رایگان در شرایط واقعی تست کنید.

آموزش کامل صرافی بینگ ایکس - Bingx و اتصال به تریدینگ ویو

اتصال بینگ ایکس به تریدینگ ویو

وارد سایت تریدینگ ویو شوید و داخل چارت از پنل پایین گزینه TRADING PANEL  را انتخاب کنید. در این قسمت صرافی ها و بروکر های که به تریدینگ ویو متصل می شود را می توانید بیابید. از بین آنها بینگ ایکس را انتخاب کنید و ستاره بالای آن را برای در دسترس بودن و فیور شدن بزنید.

حال گزینه اتصال یا کانکت را کلیک کنید.

آموزش کامل صرافی بینگ ایکس - Bingx و اتصال به تریدینگ ویو

در مرحله بعدی شما وارد صفحه اتصال صرافی بینگ ایکس می شوید. حال اطلاعات حساب که ایمیل و رمز حساب ورود به صرافی بینگ ایکس اس را در این مرحله وارد کنید.

آموزش کامل صرافی بینگ ایکس - Bingx و اتصال به تریدینگ ویو

بعد از کلیک بر روی Login به صفحه تریدینگ ویو وارد خواهید شد. در اینجا شما اسم Bingx را در پنل پایین مشاهده می کنید. در صورت وجود نقطه سبز در کنار اسم بینگ ایکس همه چیز آماده بوده و شما می توانید به راحتی ترید خود را انجام دهید.

آموزش کامل صرافی بینگ ایکس - Bingx و اتصال به تریدینگ ویو

کلام آخر

در مقاله آموزش کامل صرافی بینگ ایکس – Bingx و اتصال به تریدینگ ویو سعی کردیم اطلاعات جامع و مفید در اختیار شما قرار دهیم. نکته هیچ صرافی از نظر تریدرچی امن نیست حتی بایننس و صرافی های دیسنترالایز. ما همیشه دارای خود در باید در کیف پول نگهداری کنیم. اما صرافی بینگ ایکس آینده روشنی دارد و با امکانات بی نظیر خود در حال پیشرفت روز افزون است. شما برای ارتقای دانش ترید خود می توانید از دوره های تریدرچی استفاده کنید. پیروز و ثروتمند باشید.

برای ثبت نام صرافی بینگ ایکس و دریافت جایزه ❤️ کلیک کنید


ثبت نام بینگ ایکس

4 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

    • خیر بهترین کار این است که شما خود ترید کنید. طی یک تست با تریدر با ریت بالا در این سایت بازم هم بعد از چند ترید خوب ضرر سنگینی به حساب وارد شد. مراقب باشید

  • سلام خسته نباشید یه اموزشم در مورد متصل کردن ربات از طریق تریدینگ ویو به صرافی برای معامله بذارید ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

چهار × پنج =